Online plánování zdarma, jak vytvořit a splnit podnikový plán naleznete zde.
uniwise logo Řízeně plánovat Plánovaně řídit

 

Řešení pro obchodní řetězce

Podnikání v maloobchodě, je podnikání ve velice dynamickém prostředí. Je nutné neustále reagovat ne změny v ekonomice, na změny v poptávce spotřebitelů a nabídce dodavatelů a zejména na změny v chování konkurence.


Denně probíhá plánování a rozhodování o zařazení nového výrobku, nebo kategorie do prodeje, o otevření, nebo ukončení obchodní jednotky, o stanovení ceny na regále a vyjednávání o ceně s dodavateli. Na všech úsecích maloobchodní sítě probíhají jednání a pracovníci dělají rozhodnutí, které mají přímý dopad na hospodaření podniku.


Pro maloobchodní řetězce, podnikající s velice nízkou marží, je kvalita všech těchto rozhodnutí důležitým faktorem. Úspěšnost rozhodování nemalou měrou ovlivňují podklady pro rozhodování. Podklady o historii prodeje konkrétního sortimentu, celé kategorie v akci i v běžném období. Informace o závislosti prodeje na sídle, umístění, anebo typu prodejní jednotky. Informace z průzkumů a demografické statistiky vztažených k prodejním datům, a mnohé další ….


Takovéto podklady jsou pouhým náhledem na historii. Pro kvalitní rozhodování je nutné využívat nástroje pro modelování dopadu rozhodnutí (what-if analýzy) a to na základě zkušeností z historie podnikání. Řešení pro tvorbu pokročilých plánů ověřuje ekonomickou reálnost rozhodnutí.
 

Řešení Uniwise pomáhají dělat správná rozhodnutí.

Naše služby a produkty jako prostředek vašeho úspěchu

link new picture

Konzultace

Definice postupů a pravidel pro vytváření a hodnocení plnění plánů.
více ›
link new picture

UNIWISE planing

Řízená tvorba plánů v týmu napříč všemi stupni řízení.
více ›
attachment box top

Materiály ke stažení

attachment picture

Uniwise Planning

Řešení Uniwise Planning pro podporu procesu plánování.


attachment picture

Uniwise Holding

Řešení pro holdingy a společnosti s rozsáhlou organizační strukturou.facebook icon linkedin icon